KONST / Litografier / Akvatint 16152102
nr 1615 2102
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Akvatint, Jeune Fille et Vieille Femme. Signerad i trycket, numrerad 290/500. Bildmått: 41x52,5, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:07:08
22/4 18:02:08
22/4 18:02:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso